Kundërshtarët e mundshëm të Feronikelit në Ligën e Kampionëve

Kundërshtari më i vështirë pritet të jetë Crusaders, një emër i njohur për shqiptarët, për shkak se kjo skuadër vitin e kaluar u eliminua në rrethin e dytë nga Skënderbeu i Korçës.

Në rrethin e parë, marrin pjesë edhe kampionët nga San Marino, Gjibraltari, Andorra e Ishujt Faroe, mirëpo, meqenëse kampioni i Kosovës ka koeficient të ulët, atëherë do të jetë në vazon e dytë dhe do të ndeshet me skuadrat me koeficient më të mirë që vijnë nga Estonia, Irlanda e Veriut, Armenia dhe Uellsi.

Temat
SportVend

Të afërta