Justin Timberlake ia bën “sefte” në Eurovizion

Këngëtari i famshëm amerikan, Justin Timberlake do të jetë një nga befasitë e këtij edicioni në Eurovizion.

Në finalen e Eurovizionit që do të zhvillohet me datë 14 maj,
Justin do të këndojë premierë këngën e tij të re.

Organizatorët e Eurovizionit ia kanë dhënë këtë mundësi Justinit pasi që këngën e tij e kanë punuar dy kompozitorë suedezë, Max Martin dhe Tom Shelbek./Indeksonline/

Temat
Showbiz

Të afërta