Juventusi nën vëzhgim këta lojtarë

Juventusi është e interesuar që ta fitojë Ligën e Kampionëve dhe për këtë është duke i vëzhguar disa lojtarë.

Emrat e parë që paraqiten në mediat italiane janë dyshja e Milanit, Riccardo Montolivo dhe Mattia De Sciglio.

Lojtarë tjetër që pëlqehet shumë nga Zonja është edhe mesfushori i Borussia Moenchengladbach, Dahoud.

Ndërsa e gjithë forca e Juventusit pritet të koncentrohet te Miralem Pjanici i Romës.

Boshnjaku pëlqehet shumë nga trajneri Max Allegri.

Në listë mbetet edhe sulmuesi i PSG-së, Edison Cavani, i cili nuk dëshiron më të qëndrojë në Francë.

Temat
BotëSport

Të afërta