Veseli nis ditën e parë si kryetar i PDK-së

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se ka filluar ditën e parë si kryetar i mbushur me entuziazëm dhe krenar për mbështetjen që iu është dhënë.

Postimi i plotë i Veselit në facebook:

“Jam shumë i gëzuar e mirënjohës për urimet e panumërta që më kanë ardhur nga brenda e jashtë vendit. Sot e nisa ditën e parë si Kryetar i Partisë Demokratike i mbushur me entuziazëm dhe krenar për mbështetjen që më keni dhënë. Sot pasdite ju mirëpres në Pallatin e Sporteve të Prishtinës për të vazhduar punimet e ditës së dytë të Konventës së Shtatë Zgjedhore” , ka shkruar Veseli.

Temat
LajmeVend

Të afërta