DETAJET TRONDITËSE TË AKSIDENTIT / Gruaja me 3 fëmijët po shkonte tek burri në burg

Detaje tronditëse janë zbuluar nga aksidenti i ndodhur në aksin Kavajë – Rrogozhinë.

Mësohet se gruaja 24 vjeçare ishte duke udhëtuar me 3 fëmijët e saj të mitur drejt burgut të Rrogozhinës pasi bashkëshorti kishte pak kohë që kishte rënë në burg.

Makina është përplasur me trafik-ndarësen metalike.

Sipas burimeve të “Panorama” pranë Qerretit 24-vjeçarja ka humbur kontrollin e mjetit dhe makina iu përplas me trafik-ndarësen.

Temat
LajmeRajon

Të afërta