Skuadra e madhe angleze 25 milionë euro për Zaza

Chelsea e dëshiron sulmuesin e Juventusit, Simone Zaza.
Trajneri i ri i Chelseat, Antonio Conte e dëshiron sulmuesin italian të Juventusit, Simone Zaza, shkruan Tuttosport.

Conte është një fans i madh i italianit dhe për shërbimet e tij do të ofrojë 25 milionë euro.

Zaza është i gatshëm për të kaluar në Prmierligë, pasi ka luajtur shumë pak këtë edicion nën drejtimin e trajnerit Massimiliano Allegri.

Temat
BotëSport

Të afërta