Kim Kardashian në Kubë, sa “pranë” shpërthimit

Kim Kardashian i ka rikthyer linjat e saj bombastike. Kim është parë në Havana të Kubës me burrin e saj, Kanye West dhe fëmijët e tyre.

Gjoksi i Kim dukej se do të shpërthente nga madhësia, ndërsa “fajet” për këtë i kishte fustani i saj që nxjerrte ne pah linjat e saj bombastike.

Vëmendja e mediave dhe qytetarëve ishte tejet e madhe për çka 12 anëtarë të sigurimit vazhdimisht përkujdeseshin për sigurinë e tyre./Indeksonline/

auto_33E219A900000578-3575828-image-a-43_14624962514161462524731

auto_33E219FA00000578-3575828-image-a-37_14624960060161462524746

auto_33E219FA00000578-3575828-image-a-37_14624960060161462524746 (1)

auto_33E0D91400000578-3575828-image-a-22_14624881718971462524753

auto_33E21A3A00000578-3575828-image-a-46_14624964993691462524756

Temat
Showbiz

Të afërta