Këtu i kalon pushimet Rita Ora sa herë e viziton Prishtinën (Foto)

Këngëtarja tashmë me famë botërore, Rita Ora është emri i cili nuk po ndalon së përmenduri për shumë të arritura.

Ajo çfarë e ka veçuar dhe ka bërë që Rita të jetë shumë e dashur për publikun përveç suksesit është edhe fakti se si asnjëherë nuk ka ndaluar të tregoj e mburret se është shqiptare.

Për këto të arritura këngëtarja ka treguar se gjithmonë e ka pasur përkrahjen e familjes të cilët gjithashtu janë bërë të njohur për publikun, mirëpo shumë pak e dinë se cila është banesa në të cilën vjen ta vizitoi Rita në pushime në Kosovë/Prishtinë, transmeton lajmi.net.

Në banesën e cila gjendet në Prishtinë, përkatësisht në Dardani, jeton gjyshja e Ritës, Besa.
oras

Temat
Showbiz

Të afërta