Irina Shayk vjen shumë seksi dhe e nxehtë në setin më të ri

Irina Shayk është një nga modelet që zotëron më së miri profesionin e saj të modelimit.

Modelja 30 vjeçare ka realizuar këto ditë disa fotosesione të mrekullueshme të gjitha këto në dy ngjyra bardh e zi. Por Irina, në këto fotografi është munduar të vë në pah këmbët e saj të gjata, barkun e saj të sheshtë dhe gjithë trupin e formësuar nga ushtrimet dhe kujdesin që ka për ushqimin.

Në njërin nga fotosesionet ajo kishte ndryshuar flokët kështu duke i bërë ato të shkurtra dhe më të cilat dukej edhe më artistike. Irina, është në një lidhje fantastike me aktorin Brandley Cooper të cilët po e shijojnë këtë lidhje në çdo momen që kanë së bashku.

Sigurisht se pas ndarjes me futbollistin Christiano Ronaldo ajo është përfolur shumë por nuk la shumë kohë të gjatë dhe linjen e re e bëri edhe më të përfolur se atë me futbollistin./Indeksonline/

auto_33E571F000000578-3576954-image-a-82_14625386155021462547727

auto_33E5721B00000578-3576954-image-a-81_14625386119651462547729

auto_33E5724F00000578-3576954-image-a-83_14625386188011462547733

auto_ftrghj1462547758

auto_33E5720700000578-3576954-image-a-85_14625386273751462547736

auto_33E5723700000578-3576954-image-a-90_14625386455821462547740

auto_33E5724700000578-3576954-image-a-80_14625386094021462547743

auto_33E571E800000578-3576954-image-a-103_14625394671601462547744

Temat
Showbiz

Të afërta