Greta Koçin e merr malli për Sali Berishën, ja si e takon

Duket se këngëtarja Greta Koçi nuk do të heqë dorë aq kollaj nga Partia Demokratike.

Duket se këngëtarja Greta Koçi nuk do të heqë dorë aq kollaj nga Partia Demokratike.

Ndonëse ajo ka deklaruar se tashmë do të merret vetëm me muzikë, sërish e shohim në vende ku janë të pranishëm figura të njohura të partisë.

Diçka e tillë ka ndodhur në Varrezat e Dëshmorëve ku ajo është takuar me ish liderin e kësaj partie, Sali Berisha. Duket se Koçi ka patur mjaft mall për të dhe diçka të tillë e tregon ky përqafim mes tyre./GazetaExpress/

Temat
Showbiz

Të afërta