Dy lajme të mira për Realin

Zinedine Zidane ka marrë dy lajme të mira sot.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka marrë dy lajme të mira para ndeshjes që do të zhvillohet në Santiago Bernabeu kundër Valencias.

Sulmuesi Karim Benzema dhe mesfushori Casemiro janë kthyer në stërvitje me grupin dhe janë gati për ndeshjen e ardhshme.

Por, Zidane për këtë takim do të jetë pa tre futbollistë, Gareth Bale, Keylor Navas dhe Daniel Carvajal, të tre të lënduar në ndeshjen e fundit kundër Manchester Cityt.

Temat
BotëSport

Të afërta