Dua Lipa, motra prej gjaku e Dafina Zeqirit (Foto)

New Yorku i ka bërë bashkë dy këngëtaret kosovare.

New Yorku i ka bërë bashkë dy këngëtaret kosovare.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqiri dhe Dua Lipa, të cilat po bëjnë karrierë të ndryshme nga njëra tjetra.

“Motër prej gjaku”, e quan Dafina, këngëtaren që po bën karrierë ndërkombëtare me rastin e publikimit të fotografisë në Instagram.

Dafina shihet teksa mbyll sytë në krahun Lipës, ndërsa në dorë mban një pije.

Ndoshta mund të presim ndonjë bashkëpunim të tyre në të ardhmen.

Temat
Showbiz

Të afërta