Andrra Destani: Lumturia nuk gjendet te çmimi…

Ka 37 javë që është shtatzënë.

E që nga lëvizjet e para, Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, ka thënë se e ka ndjerë dashurinë ndaj fëmijës së saj.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se sa është rritur barku i saj, dhe sipas shkrimit të lënë, ka thënë se prej që është shtatzënë ajo e ka kuptuar që lumturia nuk gjendet të çmimi por tek ajo që e ndjenë për brenda./parrotlla.net/

ghfdgjhg

Temat
Showbiz

Të afërta