Kujt i thotë Rozana Radit “Më Fal”?

Kohët e fundit këngëtarja Rozana Radi ka postuar disa foto selfie ku çdo ditë tregon pamjen e saj.

Veç fotove ajo publikon edhe video të ndryshme në të cilat ka në sfond këngë të ndryshme. Në çdo pozë Rozi shfaqet seksi dhe mjaft në formë.

Së fundi këngëtarja ka postuar një video në Instagram ku përshëndet ndjekësit e saj. Në të cilën shfaqet në tingujt e hitit “Hello” nga Adele.Më saktesishte me refrenin e kësaj kënge.

A përcjellë kjo video me ndonjë mesazhë?

Sido që të jetë Rozana është një emër mjaft i përfolur në mediat rozë, ku në fokus është jeta e saj private.

r2_1462471282-9852563

A video posted by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Temat
Showbiz

Të afërta