Jep dorëheqje kryeministri turk Ahmet Davutoglu

Ajo që ishte paralajmëruar prej mediave për një tensionim të situatës mes Ahmet Davutoglu dhe Recep Tayyip Erdogan, duket më se e qartë tani.

Kryeministri turk ka dhënë dorëheqje, njofton lajmpress.

Temat
BotëLajme

Të afërta