Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve (Foto)

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës pas dy ndeshjeve të kthimit në gjysmëfinale.

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës pas dy ndeshjeve të kthimit në gjysmëfinale.

Futbollistë e Real Madridit dhe Atleticos, dy skuadrave finaliste të Ligës së Kampionëve, dominojnë formacionin e javës të publikuar nga UEFA.

Atletico eliminoi Bayern Munichun, derisa Los Blancos triumfuan ndaj Manchester Cityt. Pavarësisht kësaj, Bayerni ka tre përfaqësuese në këtë formacion.

Temat
BotëSport

Të afërta