Formacionet zyrtare: Liverpool – Villarreal, ka befasi

Liverpool dhe Villarreal do të takohen nga ora 21:05 në duelin e madh gjysmëfinal kthyes në Europa League.

Anfield Road i stërmbushur do të mirëpresë superduelin e super skuadrave.

Tashmë trajenrët kanë publikuar formacionet zyrtare si mëposhtë dhe natyrisht befasitë nuk mungojnë, natyrisht befasi këto taktike.

Liverpool: Mignolet, Clyne, Toure, Lovren, Moreno, Can, Milner, Lallana, Firmino, Coutinho, Sturridge.

Villarreal: Areola, Mario, Musacchio, Victor, Costa, Dos Santos, Pina, Bruno, Denis, Soldado, Bakambu

Temat
BotëSport

Të afërta