Berisha-Ramës: Të kam krijuar kushtet të pleqërosh me Koçon

Jo vetëm Rama, por edhe ish kryeministri Berisha ka shpërthyer sot ndërsa ofezat janë të pashmangshme. Berisha ka ngacmuar Ramën dhe deputetin Koço Kokëdhima, duke folur për investimet e Qeverisë Berisha, investimet në infrastrukturën rrugore.

Ish kryeministri përmendi një deklaratë të Edi Ramës me banorët e Himarës para disa kohësh, kur tha se në ato zona do të pleqërojë me deputetin Koço Kokëdhima.

“Të kam krijuar gjithë kushtet të pleqërosh me Koçon, hera e parë që dëgjoj një burrë të thotë do pleqëroj me një burrë tjetër.

Por në respekt të ligjeve të ketij vendi të shpallura nga unë, i qëndroj besnik dhe i respektoj”, tha Berisha.

Temat
LajmeRajon

Të afërta