Shikoni se si Ted Cruz godet gruan e tij (Video)

Disa sekonda pas shpalljes së përfundimit të kandidaturës së tij për zgjedhjet presidenciale 2016, Ted Cruz godet gruan e tij Heidi dhe jo vetëm një herë.

Megjithatë këto veprime të Cruz u bënë teksa ky i fundit po përqafonte babain e tij Rafael, për mbështetjen që i dha deri tani, ndërsa papritur gjatë këtij përqafimi kanë pasuar dy goditje aksidentale tek gruaja e tij, njofton Klan Kosova.

Pas gjithë këtij incidenti i cili ndodhi aksidentalisht, nuk u pa të ketë pasur mëri në mes çiftit, pasi që menjëherë gruaja Heidi dhe bashkëshorti i saj Cruz, u panë duke u përqafuar.

Temat
BotëLajme

Të afërta