Reagon Majku: Është keq se si organizatorët e keqpërdorin emrin tonë

Pas njoftimit se Majk dhe reperi Onat do jenë pjesë e një mbrëmje muzikore në Hanover, ka ardhur reagimi i Majkut.

Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku ka thënë se ata nuk do jenë pjesëmarrrës në këtë mbrëmje dhe se është për keqardhje se si organizatorët e keqpërdorin emrin e tyre në këtë formë, transmeton parrotlla.net

Nuk dihet nëse anëtarët e Babastars do t’i padisin këta organizatorë, por, një gjë dihet se, me raste të tilla, këngëtarët ballafaqohen shpesh./parrotlla.net/

 

 

majk1

 

Temat
Showbiz

Të afërta