Me kë e zbardhi mëngjesi Genc Prelvukajn?

Ka kohë që po është beqar.

Por, Genc Prelvukaj me një fotografi të postuar në rrjetet sociale, ka treguar se ai mbrëmë ishte me dikë dhe me të e ka zbardhur mëngjesi.
Në foto, Genci shihet se është vetëm me robdishan dhe shihet se atë e ka fotografuar dikush.
E se kush është kjo femër, këtë nuk e dijmë./Kosovarja/

Genci

Temat
Showbiz

Të afërta