Lansohet ‘Tony Montana’ nga Getinjo dhe Mozzik

Ka kohё qё ata e kanё paralajmёruar njё duet sё bashku.

Epo, tshmё u lansua kёnga e dyshes Getinjo dhe Mozzik tё cilёt e titulluan atё ‘Tony Montana’.

Kёtё kёngё dyshja nё fjalё e ka realizuar edhe me klip i cili ёshtё nё tё njejtёn vijё me melodinё dhe tekstin.

 

 

Temat
Showbiz

Të afërta