Kujt i thotë Rozana ja ku jam?

Rozana Radi ёshtё njё kёngёtare mjaft e dashur nga publiku pёr stilin dhe kёngёt e saj tё cilat janё shumё tё pёlqyera nga publiku.

Ajo sё fundmi publikoi njё foto nё llogarinё e saj nё Instagram ku ka treguar se edhe kёngёtarja ka hapur njё profil tё saj nё rrjetin social SnapChat.

Rozi me kёtё foto ka lёnё edhe njё mbishkrim ku thotё, “ Ja ja ja ku jam”.

Ju tashmё keni mundёsi qё t’i ndiqni postimet e  kёngёtares edhe nё SnapChat./parrotlla.net/

 

13115518_976862602389642_1152907568_n

 

 

Temat
Showbiz

Të afërta