Gjyste Vulaj më skena të nxehta në klipin ri

Provokuese.

Kështu është shfaqur në fillim të klipit të ri këngëtarja Gjyste Vulaj e cila ka befasuar me paraqitjen e saj në këtë video transmeton parrotlla.net

‘’Tik Tak’’ kështu quhet kënga më e re e Gjyste Vulaj , muzika dhe orkestrimi është përpunuar nga burri i saj, ndërsa teksti nga vet artistja.

Temat
Showbiz

Të afërta