Formacionet e mundshme: Real Madrid – Manchester City (Foto)

Në përballjen e mbrëmjes mes Realit të Madridit dhe Manchester City-t do të përcaktohet edhe ekipi tjetër finalist i Ligë së Kampionëve.

“Los Blancos” do të jenë pa sulmuesin Karim Benzema dhe mesfushorin Casemiro.

Por, edhe “Citizens” nuk do të mund të llogarisin në mesfushorin David Silva.

“Goal.com” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave që ndeshjen e parë në “Etihad Stadium” e mbyllën me rezultatin e bardhë city

treal

Temat
BotëSport

Të afërta