Enca Haxhia poston një video të re, ja çfarë bën ajo

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, në Instagramin e saj ka shpërndarë një video teksa shihet duke kënduar një këngë.
“Kurrë nuk ka kënduar rep më herët”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e videos.

Enca njihet për postimet e shumta që bën në të gjitha rrjetet sociale, ajo pëlqehet dhe komentohet shumë nga fansat e saj./Gazeta Express/

I never rapped before… @fettywap1738 #fettywap #679 #KingEnca

A video posted by ENCA (@encahaxhia) on

Temat
Showbiz

Të afërta