Edhe Flaka Krelani ekspozon të pasmet

Flaka Krelani njihet për krijimin e disa këngëve por ajo më së shumti është njohur për një vokal mjaft kualitativ.

Por kohët e fundit Flaka, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo përmes rjretit social Instagram publikon fotografi të ndryshme, e disa nga to me pozime nga më të “nxehtat”.

Flaka në shumë fotografi, vë në pah pjesët e saj të trupit të cilat janë mjaft në formë e që ajo nuk heziton të pozojë e t’i publikojë ato për të gjithë ndjekësit në Instagram.

Por Flaka njihet edhe për vendosje të shumtë të grimit në fytyrë, e kështu duke mos publikuar thuajse asnjëherë fotografi në të cilat ajo mund të shihet pa grim.

Flaka, ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikorë por vazhdon të jetë aktive me fotografi dhe shumë me stil./Indeksonline/

 

auto_kk1462359355

auto_ccc1462359346

auto_fdf1462359347

Temat
Showbiz

Të afërta