Bruno dhe Albatrit Muqiqi vetëm miq, apo po sjellin ndonjë këngë së bashku?

Albatrit Muqiqi është një nga këngëtarët i cili nuk ka pasur asnjëherë probleme me kolegët e tij.

Albatriti, përmes rrjetit social Instagram, ka publikuar një fotografi me këngëtarin Bruno, të cilin e ka cilësuar si një mik të mirë e kjo gjë sigurisht se është shumë e vërtetë.

Por kjo fotografi ndoshta nuk është vetëm miqësia e tyre, ndoshta dyshja është duke planifikuar publikimin e ndonjë kënge të rë së bashku e që sigurisht do të shndërrohej në hit.

Dy zëra të bukur si ai i Albatritit dhe i Brunos do të bëntë të mundur një këngë të preferuar për shumë fansa të muzikës së mirë. Por deri në momentin kur diçka do të realizohet, mjafton që miqësia e tyre të vazhdojë e tillë siq është përshkruar tani nga dyshja./Indeksonline/

 

auto_bbbbbbbbbb1462376487

Temat
Showbiz

Të afërta