Askush se di, pse Dua gjithmonë e nxjerrë gjuhën jashtë?

Këngëtarja me origjinë shqiptarë Dua Lipa, është një nga më të kërkuarat e kohës në botë.

Ajo njihet për një stil shumë të veçantë e që në shumicën e kohës është më sportive. Dua, këngën e saj Last Dance, është duke e kënduar në koncerte të shumta në botë sepse ka qenë një ndër krijimet e saj muzikore më të suksesshme, transmeton Indeksonline.

Dua, në një fotografi të publikuar në Instagram, ka pozuar me një gjest duke u treguar paksa e “lazdruar”, kështu duke nxjerrur gjuhën jashtë.E kjo shprehi e saj është duke u vërejtur në shumë fotografi që ajo publikon.

Këngëtarja, sigurisht që këtë e ka bërë vetëm sa për t’u dukur më ndryshe dhe më në qejf. Dua, sigurisht është duke përgaditur ndonjë projekt të ri muzikor që do të shndërrohet në një nga hitet e reja si ajo “Last Dance”./Indeksonline/

 

auto_duuua1462366434

auto_Untitled1462366437

auto_fdf1462366439

auto_pp1462366440

 

 

Temat
Showbiz

Të afërta