Së shpejti nisin fluturimet në Aeroportin e Prishtinës

Përmes një komunikate për media aeroporti i Prishtinës “Adem Jashari”, i njoftonë qytetarët e Kosovës që janë vazhdimisht duke punuar për hapjen e aeroportit dhe realizimin e fluturimeve transmeton Botapress.

Ja komunikata e plotë:

“Ju njoftojme se ne vazhdimisht jemi duke punuar qe aeroporti te hapet sa me shpejt dhe fluturimet te realizohen sipas planit.
Per momentin aeroporti nuk do te hapet para mesdites. Lusim te gjithe qytetaret qe per fluturimet e tyre perkatese te qendrojne me ëeb faqen e aeroportit per info shtese apo te jene ne kontakt me kompanite e tyre ajrore”.

Temat
LajmeVend

Të afërta