Mozzik dhe Getinjo nesër sjellin “Toni Montanën”, pamje nga klipi

Kanë arritur për një kohë të shkurtër të bëhen ndër më të kërkuarit e rep skenës shqiptare.

Bëhet fjalë për vëllezërit Gramoz dhe Getoar Aliu, të cilët pas disa hiteve në bashkëpunim me artistë të tjerë kanë vendosur të sjellin një projekt së bashku, transmeton Telegrafi.

“Toni Montana” mban titullin kënga, e cila do të vijë e realizuar me videoklip, realizimi i të cilit tashmë ka përfunduar dhe pritet të publikohet nesër, me 4 maj.

 Artistët e njohur si Mozzik dhe Getinjo kanë paralajmëruar se ky projekt i punuar nga Zapp & Chriss, do të jetë një nga hitet e këtij sezoni.

Më poshtë mund të njiheni me disa nga skenat e këtij videoklipi./Telegrafi/

 

13090047_10207387720424247_1081253408_n-e1461742740766-780x439

 

13090172_10207387720744255_1649663409_n

 

13115702_10207387720344245_1745483905_n-e1461742806115-780x439

 

13140906_1115015085227973_1375440061_n

 

13161118_1115015088561306_408675304_o

Temat
Showbiz

Të afërta