Gecaj: Mimoza e mori Gjakovën me ndihmën e LDK-së

Bajram Gecaj nga LDK-ja, njëherësh zëvendësministër për Kthim e Komunitete, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se e mirëpret kthimin e Mimoza Kusari – Lilës në politikë “me një pamje të re”.

Mirëpo, Gecaj e ka porositur Kusari – Lilën se Gjakova nuk është masë e mirë matëse për fuqinë e saj politike dhe elektorale… “atje erdhët në pushtet me ndihmën e votës LDK-iste”.

Postimi i tij në facebook:

Bajram Gecaj_FB

Temat
LajmeVend

Të afërta