D.u.d.a dhe Lyrical Son realizojnë klipin e ri

Pas bashkëpunimit me Gold AG, D.u.d.a ka bashkuar forcat me një tjetër reper.

Pas bashkëpunimit me Gold AG, D.u.d.a ka bashkuar forcat me një tjetër reper.

Bëhet fjalë për Festim Arifin i njohur si Lyrical Son, me të cilin artisti nga Gjilani ka realizuar këngën me titull “Po dojn me na pa”, transmeton Telegrafi.

Kënga do të vijë me videoklip, realizimi i të cilit tashmë ka përfunduar dhe pritet që të publikohet së shpejti.

 Nga trailer i publikuar vërejmë se reperët do të na sjellin një video mjaft interesante./Telegrafi/

Temat
Showbiz

Të afërta