Bayerni shënon dhe humbet një penallti

Bayern Munichu ka kaluar në epërsi ndaj Atletico Madridit.

Bavarezët kanë kaluar në epërsi në minutën e 31-të fal një goli nga Xabi Alonso nga gjuajta e lirë.

Pas pak minutash Thomas Muller humbi një penallti.

Me rezultatin 1-0 u mbyll pjesa e parë.

Video not found..

Temat
BotëSport

Të afërta