Bayern-Atletico: Formacionet zyrtare

Bayern Munich dhe Atletico Madrid e zhvillojnë ndeshjen e kthimit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Më poshtë mund t’i lexoni formacionet zyrtare, për ndeshjen e cila fillon në ora 20:45.

Bayern: Neuer – Ribéry, Martinez, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba

Temat
BotëSport

Të afërta