Atletico barazon me Griezmann (Video)

Atletico ka barazuar rezultatin në 1-1 ndeshje me Bayern Munich.

Ky gol do të thotë shumë, pasi që për tu kualifikuar gjermanët tashmë duhet të shënojnë dy herë.

Griezmann mori një top të bukur nga Fernando Torres dhe shënoi në portën e Neuer.

Rezultati momental është 1-1, ndërsa ndeshja e parë ishte mbyllur 1-0 në të mirë të Atlericos.

Temat
BotëSport

Të afërta