Vazhdon suksesi i “Si dje”

Projekti i fundit i Cozman, “Si dje”, vazhdon te jetë i pëlqyer nga fansat e tij.

Videoklipi i publikuar më 5 prill, ka kaluar shifrën prej pesë milionë shikimesh në YouTube.

Kico ka bërë ‘beatin’ e kësaj kënge, derisa teksti është shkruar nga Getoar Selimi dhe Majk.

 

Temat
Showbiz

Të afërta