Pranë kujt kënaqet Afërdita Dreshaj?

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj tashmë një kohë të gjatë është duke jetuar me të dashurin e saj në SHBA.

Ajo ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku shihet së bashku me të dashurin e saj, Jakub Kindl, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Afërdita dhe hokeisti çek, Jakub Kindl tashmë e një kohë janë duke jetuar së bashku në Florida të ShBA-së./Indeksonline/

 

auto_aferdita_dreshaj1462215872

Temat
Showbiz

Të afërta