Linda Halimi tashmë zotëron të pasme seksi (Foto)

Muaj më parë kishte rrëfyer se si kishte humbur shumë kilogramë për të fituar një trup për lakmi.

Madje, Linda Halimi kishte habitur jurinë e talent showt amerikan, “American Idol”, me rrëfimin rreth humbjes së peshës.

Por, së fundi këngëtarja ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale teksa shihet tejet seksi.

Linda, e cila tashmë është instruktore palestre, tregon se ka tashmë zotëron të pasme shumë seksi dhe një trup të tonifikuar. /Telegrafi/image

Temat
Showbiz

Të afërta