Kush është mashkulli që po po i fle në krah Bebe Rexha?

Këngëtarja shqiptare që jeton në Amerikë, Bebe Rexha nuk ka ndonjë lidhje zyrtare. Por Bebe ka dhënë shenja se është gati ti jap fund beqarisë.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e rehatuar në gjumë në krahë të një mashkulli. Nuk mësohet emri dhe identiteti i djaloshit në foto./Indeksonline/

 

auto_-0gf-0fg0fg-fg1462170116 (1)

 

 

Temat
Showbiz

Të afërta