Femra e përsosur në ëndrrat e Blerim Destanit

Aktori shqiptar nga Tetova e Maqedonisë, Blerim Destani është ndër aktorët më të njohur shqiptar.

Karriera e tij ka arritur famë ndërkombëtare, falë angazhimit dhe përkushtimit të tij.

Mirëpo për nga statusi social, ai mbetet ende beqar ndërsa thotë se preferon që bashkëshortja e tij të jetë shqiptare dhe ta pranoj atë ashtu si është./Indeksonline/

Temat
Showbiz

Të afërta