Besa tejet e “nxehtë” tani

Besa Kokëdhima është një nga këngëtaret që është transformuar më së shumti në dukjen e saj.

Besa, ishte një këngëtare me zë shumë të mirëfillt dhe tejet kualitative në krijimet muzikore por në dukjen e saj nuk ishte aspak si është tani.

Këngëtarja, kishte një trup jo kaq seksi sa tani, dhe një fytyrë krejtësisht ndryshe. Besa, është një ndër më të përfolurat për operacione plastike në fytyrë sepse ndryshimet vërehen shumë dhe janë krejtësisht të dukshme, transmeton Indeksonline.

Ndërsa Besa, njihet mjaft mirë për krijimin e këngës së saj “Engjëjt vrasin njësoj” që do mbetet përgjithmonë si një ndër baladat më të bukura shqiptare, teksa sot është duke realizuar disa këngë me një zhanër më ndryshe.

Se çfarë ka ndodhur me Besën e vjetër kjo nuk dihet, por ajo së fundi është duke publikuar disa fotografi shumë të “nxehta” nga një fotosesion i realizuar në mënyrën më të përpiktë të mundur./Indeksonline/

 

auto_bbb1462199554 (1)

 

auto_Ltm2d20130702154902_020713171462199558

 

auto_besa-kokedhima-0011-poloni-avip1462199562

Temat
Showbiz

Të afërta