Gold AG publikon videoklipin e ri

Projektin më të ri muzikor të reperit me titullin “Trim Jezerci” tani e keni në Youtube.

Kënga është publikuar ashtu siç e kishte paralajmëruar këngëtari disa orë më parë.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë vet Gold Ag, ndërsa për klipin është kujdesur produksioni Imagine.

Temat
Showbiz

Të afërta