Soni dhe Gena publikojnë këngën “Ti,jeta”

Këngëtarja Soni Malaj dhe Gena kanë disa ditë që kanë paralëjmëruar bashkëpunimin e tyre.

Po rata kanë vendosur që sot t’i japin fund pritjes së fansave të tyre.

Kënga është publikuar së bashku me videoklip me disa pamje shumë të “nxehta” të këngëtares dhe me pamje shumë të mira nga Gena, transmeton Indeksonline.

Kënga ka një tekst në gjuhën shqipe por duke i shtuar edhe disa thurrje të vargjeve në gjuhën angleze./Indeksonline/

 

Temat
Showbiz

Të afërta