Flori tregon se cila është femra që ai ndihet i bekuar për të

Flori Mumajesi ka qenë shumë i përfolur në mediat rozë.

Por ai njihet si një ndër krijuesit më të mirë të muzikës dhe kjo nuk do dyshim. Këngët e tij gjithmonë janë shndërruar në hite e duke mos lënë anash edhe këngët e të tjerëve por të punuara nga ai, transmeotn Indeksonline.

Flori,përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka zgjedhur të urojë një person shumë të dashur për të. Flori, ka uruar motrën e tij Elonën për ditëlindje me një fotografi që po si shikove mbishkrimin do mendoje ku e di kush është kjo femër kaq e afërt me të.
Këngëtari dhe kantautori ka zgjedhur fjalët më të çmuara për motrën e tij duke i thënë “Ndihem i bekuar qe te kam, Gezuar ditelindjen Motrushe @elona.a23”./Indeksonline/

 

auto_ffff1462017207

Temat
Showbiz

Të afërta