Rita dhe motra e saj pozojnë me të brendshme (Foto)

Rita Ora ka publikuar disa imazhe interesante në rrjetet sociale, ku ka pozuar me motrën e saj, Elena.

Këngëtarja e famshme shqiptare shpeshherë është bërë temë e mediave për imazhet ngacmuese që i publikon.

Dhe këto që jua sjellim më poshtë, padyshim që përfshihen në listën e fotografive provokuese.

rita1rita

Temat
Showbiz

Të afërta