Këngëtarja moldave kopjon Erën, ja merr këngën dhe klipin komplet (Video)

Tashmë kanë filluar të dalin edhe këngëtarët e huaj që po e kopjojnë Era Istrefin.

Telegrafi ka siguruar një videoklip të lansuar nga këngëtarja moldave e quajtur Kathryn C, e cila titullohet njëjtë si e Erës, “BonBon”.

Temat
Showbiz

Të afërta