Basha në krah të Shoqërisë Civile: Akt i rëndë ndalimi me forcë

Përmes një statusi në Facebook, kreu i PD, Lulzim Basha, ka reaguar ndaj pengimit të gazetarëve dhe përfaqësuesve të Shoqerisë Civile në takimin e Këshillit Kombëtar të Territorit për çështjen e stadiumit të ri. Ai e ka cilësuar këtë veprim si një akt të paprecedentë dhe të papranueshëm.

Postimi i plotë në facebook:

Lulzim Basha facebook

 

 

Temat
LajmeRajon

Të afërta