Shikoni këtë trup dhe nuk do të besoni çfarë moshe ka (Foto)

Paulina Porizkova mund të jetë e re në Instagram, por ka tërhequr shpejt vëmendjen.

Paulina Porizkova mund të jetë e re në Instagram, por ka tërhequr shpejt vëmendjen.

Për fotografinë e saj debutuese në këtë rrjet social, 51-vjeçarja ka zgjedhur një imazh me bikini të kuq që ia nxjerr në pah këmbët e gjata, transmeton TCH.

Modelja çeke aktualisht është në Barcelonë dhe për fotografinë e saj të parë ka pozuar në tarracën e një hoteli me pesë yje ku po qëndron.

Edhe pse aktualisht ka pak ndjekës, me siguri që do të ndiqet nga qindra mijëra të tjerë nëse vazhdon të postojë fotografi të tilla.

Paulina ka qenë modele e Sports Illustrated në vitet 1984 dhe 1985.

Temat
Showbiz

Të afërta