Rrona Nishliu pret flokët pas 13 vitesh!

Këngëtarja e talentuar Rrona Nishliu, përveq zërit karakteristik njihet edhe për flokët e saj jo të zakonshme në vendin tonë, me stilin dreadlocks.
Këtë dukje ajo e ka prej që ka dalë në skenë në spektaklin “Ethet e së premtes”.
Por nga dita e sotme ajo ka vendosur ta ndryshojë këtë duke i prerë dhe duke bërë një ndryshim drastik!

13102697_10153396846967447_1775487682731700795_n

Temat
Showbiz

Të afërta